O blogu

Witaj !

Ten blog jest w całości poświęcony tematyce przekształceń formy prawnej podmiotów gospodarczych.

Brzmi to może trochę skomplikowanie, ale chodzi po prostu o wyjaśnienie jak spółkę (lub działalność gospodarczą prowadzoną jako osoba fizyczna) przekształcić w inny podmiot, będący kontynuatorem tej wcześniejszej formy Twojej działalności, ale działający już w nowej formie prawnej – inaczej.

Skoro zaglądasz na tego bloga to z pewnością nie jest to przypadek. Z jakichś powodów interesuje Ciebie tematyka przekształceń. Mamy zatem wspólny temat do rozmów, dyskusji.

Jeżeli zainteresujesz się jakimś tematem to nie wahaj się komentować i pytać. Pamiętaj, że każdy twój komentarz pozwala na rozwijanie tego bloga. Każdy komentarz pozwala na bliższe poznanie nie tylko tematyki, która Ciebie interesuje i o której mogę pisać, ale także Ciebie jako osoby, adwersarza, a może nawet klienta.

Nie będę obiecywał, że na moim blogu znajdziesz wszystkie informacje dotyczące interesującego Ciebie „rodzaju” przekształcenia. Tematyka przekształceń spółek jest bowiem bardzo szeroka.

Pamiętaj także, że ten blog ma przede wszystkim znaczenie edukacyjne, a jeżeli jakiś temat będzie dla Ciebie szczególnie interesujący i będziesz chciał skorzystać z moich usług, to zapraszam do zakładki Usługi i Kontakt.