O mnie

Jestem Radcą Prawnym wpisanym na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

W mojej codziennej pracy zawodowej codziennie od ponad 10 lat zajmuję się tematyką spółek handlowych i pomagam przedsiębiorcom w ich codziennych zmaganiach z prawem. Spółki handlowe to zresztą jedna z głównych dziedzin mojego zainteresowania. Dziedzina, w której nie tylko posiadam wiedzę, ale także wieloletnie doświadczenie. Na co dzień pomagam tym większym i tym mniejszym podmiotom gospodarczym, zarówno tym z kapitałem polskim, jak i zagranicznym, które funkcjonują w różnych formach prawnych.

Jestem wpisany na listę kandydatów do rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Cieszą mnie sukcesy moich Klientów, bo wiem, że często mam w nich swój mniejszy lub większy wkład. Z satysfakcją obserwuję także jak firmy moich Klientów zmieniają się na moich oczach. Niestety nie każdemu udaje utrzymać się na dzisiejszym trudnym rynku, ale pomagam także w takich sytuacjach. To, że spółka lub przedsiębiorca będący osobą fizyczną chce zmienić formę działalności nie wynika zawsze z potrzeby rozwoju, ale często także z potrzeby związanej z pogorszeniem sytuacji Klienta. W obu tych sytuacjach wspólnie znajdujemy najkorzystniejsze rozwiązania dla jego dalszej działalności.

Nie będę Ciebie zanudzał szczegółami mojego życia osobistego, ale cenię przede wszystkim takie wartości jak rodzina i przyjaciele. Więcej dowiesz się o mnie przy okazji moich kolejnych wpisów na tym blogu, a także (być może?) podczas naszych spotkań.